پکیج اصلی مجموعه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (بیش از 20هزار نمونه سوال به همراه جزوه آموزشی)

مطالب دیگر:
برنامه تفصیلی مديريت سلامت، ‌ايمني و محيط زيست (HSE) یک پروژه عمرانیتحقیق مونوگرافي روستاي گرمهتحقیق بررسی میزان آشنایی مدیران با مفهوم ارتباطات یکپارچه در بازاریابیتحقیق بررسي تاثير سبك هاي دلبستگي بر رضايت زناشويي زنان متاهل شهر تهرانتحقیق تسبيب در جنايتتحقیق بررسي سطح اضطراب معلمان كودكان استثنايي (عقب مانده ذهني) و معلمان كودكان عاديتحقیق بررسی رابطه بین خشنودی شغلی با پرخاشگریجزوه اقتصاد خرد ویژه آزمون های استخدامیتحقیق علل خشونت هاي خانوادگي (خشونت مردان عليه زنان)تحقیق رابطه خلاقیت و عزت نفس در دانش آموزان دختر و پسر و تاثیر جنسیت بر متغیرهای عزت نفس و خلاقیتتحقیق بررسي علل گرايش به شبکه های فارسی زبان ماهواره و ميزان تاثير آن ها بر مردمتحقیق بررسی و شناخت عوامل مرتبط با خانه گریزی نوجوانان به منظور کاهش آسیب های اجتماعی مرتبط با آنتحقیق ارتباط عوامل اقتصادي، اجتماعي و فيزيولوژيكي با بزهكاري نوجوانان پسرتحقیق بررسی میزان کارآیی آموزش های ضمن خدمت کوتاه مدت فرهنگیانتحقیق بررسي و شناخت عوامل مرتبط با كجروي اجتماعي در بین نوجوانان دانش آموز دخترتحقیق شناسایی و مشخص نمودن معنای حق و مصادیق آن در قرآن و روایاتتحقیق بررسی موانع پیشرفت زنان در سطوح مدیریتیتحقیق بررسی میزان رضایت مندی افراد از تغییر جنسیتتحقیق بررسی و شناخت مردگرایی زنان متأهل و عوامل تأثیرگذار بر روی آن به منظور کاهش مردگرایی در جامعهتحقیق شناخت و آگاهی با توانمندي ها و كارکرد سازمان هاي غير‌دولتيپاورپوینت اختلال افسردگیپاورپوینت آبراهام مزلو و روان شناسی سیاسیبرنامه مدیریت کیفیت (QC Plan) یک پروژه قطار شهریپاورپوینت درس آسیب شناسی روانی دکتر دهستانیپاورپوینت تفسیر نقاشی کودکان
پکیج اصلی مجموعه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (بیش از 20هزار نمونه سوال به همراه جزوه آموزشی)|50541002|kyl
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پکیج اصلی مجموعه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (بیش از 20هزار نمونه سوال به همراه جزوه آموزشی)را مشاهده می نمایید .

پکیج اصلی مجموعه سوالات عمومی آزمون های استخدامی


سلام دوستان عزیز . مطمئناٌ همه شما عزیزان تا به حال در آزمون های مختلف استخدامی شرکت کرده اید. آزمون هایی از جمله آزمون های استخدامی بانک ها ، دستگاه های اجرایی ، شرکت نفت ، موسسات ، پتروشیمی ، شرکت های دولتی و خصوصی و ده ها آزمون استخدامی دیگر . در همه این آزمون ها شما با دو دفترچه سوالات آزمون استخدامی مواجهه می شوید. 1- دفترچه آزمون عمومی سوالات 2- دفترچه سوالات تخصصی.


اگر چه به دلیل اهمیت بالای سوالات اختصاصی اکثر داوطلبان عزیز بیشترین توجه را به دروس اختصاصی رشته تحصیلی خود قرار می دهند اما غافل شدن و یا کم توجهی به آزمون سوالات عمومی چه بسا منجربه پایین آمدن نمره قبولی آزمون کتبی شما داوطلب گرامی و حتی گاهی اوقات عدم قبولی در آزمون کتبی استخدامی شود.


پس می توان گفت برای قبولی در آزمون های استخدامی سوالات عمومی هم از اهمیت بسیاری برخوردار هستند.


در اینجا ما تلاش کرده ایم که مجموعه ای کامل و جامع از بهترین سوالات دروس عمومی آزمون های مختلف را جهت استفاده شما عزیزان قرار بدهیم.


دروس عمومی آزمون های استخدامی شامل هفت مورد می باشد:


1-ادبیات و زبان فارسی 2- معارف اسلامی 3- اطلاعات عمومی و سیاسی 4- کامپیوتر و فناوری اطلاعات 5- ریاضی وآمار 6-هوش و استعداد تحصیلی 7- زبان انگلیسی.


در همه آزمون های استخدامی دفترچه سوالات عمومی مطمئناً شامل همه موارد از دروس ذکر شده و یا حداقل 4 مورد از موارد ذکر شده خواهد بود. که با مطالعه این مجموعه کامل سوالات به ظور حتم شما آزمون عمومی را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت.


این مجموعه سوالات که تحت عنوان پکیج اصلی مجموعه سوالات عمومی آزمون های استخدامی می باشد شامل تمامی مجموعه سوالات دروس عمومی (که قبل از این به صورت تفکیک شده در سایت گذاشته شده بودند ) می باشد. این پکیج به صورت یکجا و با کمتر از نصف قیمت مجموع سوالات دروس عمومی می باشد.*** نکته بسیار مهم : این پکیج شامل150 فایل pdf ، حدود 18700سوال چهارگزینه ای ،1300سوال تشریحی و مجموع کل سوالات 18000می باشد.***


مجموع کل سوالات به تفکیک درس:ردیفنام درستعداد فایل pdfتعداد سوالات چهارگزینه ایسوالات تشریحیجزوه آموزشیتعداد سوالات
1ادبیات و زبان فارسی233100-دارد31002معارف اسلامی262700-دارد27003اطلاعات عمومی و سیاسی1313501300دارد31004کامپیوتر و فناوری اطلاعات222840-دارد28405ریاضی و امار181780-دارد17806هوش و استعداد تحصیلی1815020-دارد15207زبان انگلیسی231620-دارد12620مجموع15018700


1300


توجه :


مهم: جهت استفاده از این فایل های دانلود شده لازم هست حتما برنامه winrar و Adobe reader را بر روی موبایل ، لپ تاپ و یا کامپیوتر خود نصب کنید.


جهت دانلود این مجموعه سوالات وارد کردن ایمیل الزامی است. در صورت نداشتن ایمیل با پر کردن یک ایمیل غیرواقعی هم می توان جهت دریافت این مجموعه سوالات اقدام کرد.