کاملترین جزوه زبان

مطالب دیگر:
پاورپوینت معرفی منابع نظارت وبپاورپوینت خدمات انجام شده برای معلولینپاورپوینت شناسایی کشف خطا در شبکهپاورپوینت تزئینات در معماری اسلامیپاورپوینت کاربرد تئوری بازی هاپاورپوینت راهنمای صفر تا صد تاسیس مهدکودکپاورپوینت طرح توجیهی تولید بیسکویتپاورپوینت مزایای كسب‌ و كار هوشمندپاورپوینت جزوه کتاب و درس الکترونیک عمومیپاورپوینت بررسی اجزای تشکیل دهنده تشخیص هویت به کمک عنبیهپاورپوينت نمایش مجموعه ها با درختپاورپوينت کنه های خرما و کنه های انجیرپاورپوينت وبا 34 اسلایدپاورپوينت کتاب هوش مصنوعی از استوارت راسل ، پیتر نورویگپاورپوينت EQ هوش عاطفی و تاثیر آن بر بهبود روابط کارپاورپوینت مدیریت ریسک از منظر ایمنی و بیمه بازرگانیپاورپوینت امداد و کمکهای اولیهپاورپوینت سیستم مدیریت HSEپاورپوینت نگهداری و تعمیرات بر اساس HSE پاورپوینت طراحی و پیاده سازی راهپاورپوینت کتاب و درس اصول و مبانی اولیه تهیه صورت وضعیت پیمانکارانپاورپوینت تصاویر در و پنجرهپاورپوینت معرفی روستای خاوهپاورپوینت مینیاتور ایرانیپاورپوینت جایگاه EN 1090 در اروپا
کاملترین جزوه زبان|50467943|kyl
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد کاملترین جزوه زبانرا مشاهده می نمایید .

رود بر همه عزیزان. همانطور که می‌دونیم مباحث درس زبان انگلیسی کنکور با درس‌های دیگر تا حد زیادی متفاوت هست، بنابراین مطالعه ی آن نیز باید هدفدار و با اصول خاص خودش انجام بپذیرد. آشنایی با نکات کلیدی کتاب درسی و شیوه‌ی صحیح مطالعه درس زبان پیش نیاز اساسی برای کسب درصد بالا در زبان انگلیسی کنکور هست.


در حال حاضر متاسفانه اکثر دانش آموزان وضعیت مطلوبی تو درس انگلیسی ندارند. البته بعضی دانش آموزان با شرکت در مؤسسه‌های آموزشی انگلیسیشون را تقویت می‌کنند که خیلی خوب هست اما اگر شما هم جزو این گروه هستید باید حواستون جمع باشه که به خودتون مغرور نشید.


سوالات زبانِ کنکور دارای نکات کلیدی هست که در عین سادگی اگر دانش آموزی با اونها آشنایی نداشته باشه، حتی اگر سطح خوبی تو زبان داشته باشه در پاسخ به تست ها ناتوان خواهد بود. لذا مطالعه صحیح و تمرین اصولی و کافی لازمه موفقیت در درس زبان انگلیسی تو کنکور هست که در ادامه در این باره بیشتر صحبت می کنیم.


(روش مطالعه زبان انگلیسی رتبه های برتر)


مباحث زبان انگلیسی در کنکور


در حال حاضر دو نوع کنکور زبان وجود داره: اختصاصی و عمومی. موضوع بحث ما کنکور زبان عمومی هست که ۲۵ سوال از اون میاد و از سوال شماره ۷۵ تا ۱۰۰ رو شامل میشه. مباحث مهم زبان که تو کنکور از اونها سوال میاد به این ترتیب هست:


تعداد سوالات مبحث


Grammar ۴
Vocabulary ۸
Cloze Test ۵
Reading Comprehension ۸


از نحوه‌ی تقسیم بندی سوالات مشخصه که یادگیری لغات مهم ترین قسمت کار هست چون به تنهایی ۸ تست رو به خودش اختصاص میده و برای پاسخ دادن به ⅔ دیگه سوالات هم مستقیما به لغات نیاز خواهیم داشت. حیطه های مهم دیگه درک مطلب و گرامر و کلوز تست هستند.


(روش مطالعه زبان انگلیسی رتبه های برتر)


چگونه واژگان رو راحت تر یاد بگیریم (Vocabulary) :


حفظ طوطی‌‌وار لغت های جدید کار سخت و دشواری هست پس بهتره از روش های کارآمدتری استفاده کنیم.


یکی از روش های مرسوم یادگیری لغات، دسته بندی لغات جدید است. سعی کنید دفتری جدا برای یادداشت لغات دسته بندی شده داشته باشید.
می توانید لغت ها را بر اساس مضمون آنها (خوراک، پوشاک، ابزار، …)، شباهت های ظاهری (Flower, Flour, Floor ,flier , flyer, …)، نقش(Verb, adjective, adverb, …)، پیشوند و پسوند (Careless, thoughtless, helpless, jobless, …) و یا مترادف و متضاد دسته بندی کنید.


برای هر لغت معنای فارسی، معنای انگلیسی یا مترادف، و جمله ای کوتاه به عنوان مثال بنویسید.


در این روش از حساسیت زیاد و نوشتن لغاتی که قبلا اونها رو یاد دارید پرهیز کنید.


سعی کنید لغت های جدید را در قالب جمله یاد بگیرید و یا از تکنیک جمله سازی استفاده کنید، یعنی برای هر کلمه چند جمله ساده به انگلیسی در ذهن خود بسازید.


یادتون نره هدف از تهیه چنین مجموعه‌ای به خاطر سپردن سریع تر و تسریع فرآیند “مرور کردن” لغات است. کارشناسان به این نتیجه رسیده اند لغتی که ۸ بار طی فواصل زمانی طولانی مرور بشه تقریبا برای همیشه در ذهن تثبیت خواهد شد.


سخن آخر روش مطالعه زبان انگلیسی رتبه های برتر کنکور

با توجه به آسون و تکراری بودن مباحث و تست‌های درس زبان انگلیسی در کنکور و همچنین کاربردی که این زبان تو زندگی امروزه ما داره، واقعا ارزش داره تا مقداری از وقتمون رو به اون اختصاص بدیم تا هم بتونیم به راحتی درصد بالایی ازش تو کنکور کسب کنیم و هم شروعی باشه برای فراگیری حرفه ای این زبان ساده و شیرین تو زندگیمون


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------محتویات این فایل
شما میتوانید برای دریافت این محصول با قیمت کمتر از طریق لینک زیر اقدام نمایید


دریافت محصول با قیمت 5000 تومان