تمام دین و زندگی در 4 روز

مطالب دیگر:
🔍تحقیق فن آوری آموزشی در کلاس: تغییرات تدریجی🔍گزارش کارآموزی فرآورده های لبنی ترسکا🔍گزارش کارآموزی در کارخانه صنایع غذایی بهشهد🔍گزارش بازدید از کارخانه توليدكننده انواع كيك، بسكويت، كلوچه، نوشابه، آبميوه دوي پك، آبميوه قوطي ...🔍گزارش کارآموزی در کارخانه تولید نوشابه و آب آشاميدني🔍گزارش کارآموزی شیر و فرورده های آن در کارخانه شیر پگاه🔍گزارش کار آزمایش تولید ماست🔍تحقیق هفت سین شعرا🔍پاورپوینت روان شناسی رنگ در تبلیغات🔍پاورپوینت بررسی شیوع آسیب شناسی ورزشی🔍پاورپوینت نقش ورزش در پیشگیری از بیماری ها🔍تحقیق سیستم گرمايش از كف🔍تحقیق هبلکس یا بتن سبک چیست؟🔍پاورپوینت سد لتیان🔍پاورپوینت نیروگاه های برق آبی🔍پاورپوینت نیروگاه های برق آبی میکرو🔍پاورپوینت فناوری یوبوت و هبلکس در سازه🔍پاورپوینت معماری چادری و سبک خفاش🔍پاورپوینت سازه های پوسته ای، چادری و خفاشی🔍پاورپوینت اصول طراحی آسانسور و پله در سازه🔍جزوه آموزشی اصول طراحی آسانسور و پله در سازه🔍پاورپوینت جذب، گزینش و مدیریت نیروی انسانی در سازمان ها🔍پکیج یونیتی اصل 2D Toolkit🔍تحقیق جذب، گزینش و مدیریت نیروی انسانی در سازمان ها🔍پاورپوینت مدیریت بهره وری نیروی انسانی و جذب و گزینش در سازمان ها
تمام دین و زندگی در 4 روز|50467925|kyl
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تمام دین و زندگی در 4 روزرا مشاهده می نمایید .

پکیج دین و زندگی کنکور :


این پکیج برای افرادی تهیه و آماده شده که میخواهند در کنکور سراسری شرکت کنند و قاعدتا به دنبال کسب رتیه عالی در کنکور هستند..برای رسیدن به این هدف،هر فرد راه های مختلفی را امتحان میکند .


1- عده ای همیشه و همیشه کتاب را از اول تا اخر میخوانند (حتی این کار را برای بار هزارم انجام میدهند چون معتقد اند منبع کنکور کتاب درسی است)


2-عده ای دیگر تنها به کتاب کار ها مراجعه میکنند و برای تست کتاب درسی را کنار میگذاند


3-عده ای شروع به نوشتن خلاصه نویسی میکنند


4-و...............


اینکه بگوییم هر فرد برای درس خواندن روش خاص خود را دارد درست است ولی خیلی از مواقع ما روش خواندن صحیح هر درس را بلد نیستیم و فکر میکنیم که باید به عنوان مثال شیمی را مانند زیست بخوانیم


نمیدانیم کدام مطلب های درس مهم تر هستند!


نمیدانیم که آیا از این درس تاحالا درکنکور سوالی طرح شده یا نه ؟


نمیدانیم کدام قسمت هر درس مهم تر است !


نمیدانیم کدام نکته درس نکته کنکوری است !


نمیدانیم که برای این درس کتاب های پایه مهم تر است یا پیش دانشگاهی !


و هزاران مورد دیگر ......


ببینید دوستان بگذارید با هم صادق باشیم ....همه ما فقط به دنبال این هستیم که ساعت مطالعه خودمون رو افزایش بدیم ..و اصلا به این فکر نمیکنیم که در زمانی که درس میخوانیم :


آیا نکاتی را یاد میگیریم یا فقط روخونی میکنیم ؟


آیا نکاتی که یاد گرفتیم ارزش کنکوری دارد یا خیر ؟


آیا در این زمان مطالعه نکاتی را که یاد گرفیم از قسمت های پر تکرار در سوال ها بوده یا نه ؟


آیا شما میخواهید در همین گروه بمانید؟


میخواهید فقط زمان مطالعه خودتون را بالا ببرید و دلتون رو به همون ساعت مطالعه خوش کنید؟


احتمالا تا حالا با این نکته رو به رو شده اید که فردی که تایم کمتری از شما را صرف درس خواندن میکند ولی نتایج بهتری میگیرد ؟؟


اگر شما میخواهید وضع خود را تغیر دهید و یاد بگیرید چگونه با گذاشتن وقت کمتر نتیجه بهتری در امتحانات و آزمون های خود بگیرید پس با ما در ادامه این پست همراه باشید
خووووببب


خیلی خوبه که تصمیم گرفتی اصول موفقث ها رو یاد بگیری ....با ما همراه باش تا بریم سراغ اصل مطلب


در این پست برای شما پکیج دین و زندگی کنکور رو آماده کردم ..


این محصول حاوی چه چیز هایی است؟


1-فایل اول حاوی اشعار و هر سال و پیام هر شعر است !(که شما میتوانید با فهمیدن پیام هر شعر آنرا با آیات تطابق دهید )


2- فایل دوم حاوی آیاتی استکه بیش از یک بار در کتاب درسی مطرح شده اند (منطقا مطالبی که بیش از یکبار تکرار میشوند از اهمین و ارزش بیشتری برخوردارند )


3-فایل سوم حاوی آیات پرتکرار در کنکور دوسال اخیر دین و زندگی دوم


4- فایل چهارم حاوی آیات پرتکرار در کنکور دوسال اخیر دین و زندگی سوم


5- فایل پنجم حاوی آیات پرتکرار در کنکور دوسال اخیر دین و زندگی پیش دانشگاهی


6-فایل ششم حاوی بودجه بندی درس ها در کنکور 3 سال اخیر میباشد (با مطالعه این فایل میتوانید میزان اهمیت هر درس در کنکور را متوجه شوید


7-فایل هفتم خلاصه دین و زندگی دوم دبیرستان در 36 صفحه


8-فایل هشتم حاوی خلاصه دین و زندگی سوم دبیرستان در46 صفحه


9 فایل نهم حاوی خلاصه دین و زندگی پیش دانشگاهی در 30 صفحه--------------------------------------------------------------------------------پکیج جمع بندی کنکور چیست؟

پکیج جمع بندی کنکور همه منابعی و اطلاعاتی رو که واسه شرکت در کنکور سراسری بهش نیاز دارین رو به صورت خلاصه و کم حجم داره. شما با وقت گذاشتن روی این پکیج در زمان کوتاه میتونین خیلی از مباحث رو مرور کنین. این پکیج به صورت تاکتیکی گردآوری شده. مطالب بسیار دقیق گفته شدن. بینهایت اساتید مختلف واسه جمع و جور کردن این پکیج کار کردن.


مزیت های این پکیج چیست؟

  1. نگارش رنگی و بسیار تمیز و دقیق این مجموعه

  2. بازبینی کلی همه مطالب و دسته بندی دقیق و فصل به فصل و سرفصلی

  3. پوشش کامل روی مباحث فرار و پرتست

  4. تاکید ویژه بر مطالب آسون تر برای تسلط بیشتر و سریع تر بر این مباحثبسته جمع بندی کنکور دین و زندگی

در این بسته در ابتدا واسه اینکه دید شما به دین و زندگی بازتر بشه بودجه بندی سوالات و مباحث دین و زندگی در کنکور سراسری مطرح شده تا شما در این مدت باقی مونده بدونین باید روی چه مباحثی بیشتر تمرکز کنین. سپس در ادامه :


جزوه آیان و اشعار : در این بسته آیات و اشعاری که با هم همخوانی دارند و امکان مطرح شدن تست ازشون هست به تفصیل بیان شدن. هر ساله ازین سری تست ها در کنکور سراسری میاد.


جزوه آیان و مفاهیم: در این جزوات کلیه آیات هر سه کتاب درسی همراه با مفهوم و یه تست که ازشون در کنکور سراسری اومده مطرح شده. خیالتون از بابت دین و زندگی هم راحت !پیشنهاد استثنایی

برای دریافت محصول با قیمت 5000 تومان روی لینک زیر کلیک کنید


خرید محصول با قیمت 5000 تومان